Değerli müşterilerimiz Ovaçiftlik Ekipmanları olarak tarım ve hayvancılık alanında siz değerli çiftçilerimize uzman ve dinamik ekibimizle ve geniş ürün yelpazemizle hizmet vermekten kıvanç duyarız.

Ovaçiftlik olarak ürün çeşitliliği, satış sonrası hizmet ve garanti olarak tek seferlik değil sürekli hizmet vermeyi amacımız olarak benimsiyoruz.

Binlerce ürün çeşitliliğiyle alışveriş sonrası hizmeti, iş/ürün takibi gibi özelliklerimiz ile Ovaçiftlik olarak hizmet odaklı çalışma prensibini benimsiyoruz.

Teknolojiyi yakından takip eden, uzman ekibimizle çiftliğinizde ve tarım alanlarınızda yeniliklerle sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

Ovaçiftlik Ekipmanları müşteriyle işbirliğini önemser, müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda tedarik ağının kuvvetliliğiyle siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktayız.

Ovaçiftlik Ekipmanlarının ürün gamında bulunan bütün ürünleri garantilidir. İstediğiniz zaman teknik destek alabileceğiniz satış sonrası uzman ekibimizle sizlere hizmet olanağı sunmaktayız.

Firmamız, satışa sunduğu ürünleri www.ovaciftlik.com e-ticaret platformumuz üzerinden siz değerli müşterilerimize hızlı teslimat ile ürünlerimizi satışa sunmaktayız.

Ülkemizde gelişmekte olan tarım ve hayvancılık alanında, satışa sunduğumuz ekipmanlarımızla ürün gamımızı sürekli genişletmekteyiz.

İletişim bilgilerimizden kolaylıkla ulaşabileceğiniz yetkilimize her türlü sorunuzu ve sorununuzu aracısız iletebilirsiniz.

Ovaçiftlik Ekipmanları güvencesiyle, alışverşinizi e-ticaret sitemizden kolaylıkla ve güvenle yapabilirsiniz..